Отзывы

Irina Gavaleshko (Moroz)
Я не знала Сашу до весілля. Але коли вперше його побачила, подумала: "клас, такий позитивний і красивий чувак"! А згодом виявилось, що ще й талановитий і мегакреативний. Я обожнюю працювати з людьми усміхненими і щирими, з людьми, які можуть лягти на бруківку, у траву чи навіть в калюжу заради хорошого знімку. Саша такий! Він разом з Вами тащиться від вдалого кадру. Він разом з Вами творить і і непомітно фіксує ТАКІ моменти, що Ви просто за голову ловитесь і кажете: "Коли? Коли ти встиг це зняти?!")) Направду, мене сповнюють найкращі емоції, коли я згадую про співпрацю з цим фотографом. Бо це безумовно співпраця. Ви маєте хотіти і любити фотографуватись. Ви маєте довіритись людині, яка буде за кадром. Щоб отримати те, про що мрієте. Щоб дивитись на фотографії і не могти вибрати, яку ж поставити у рамку - бо всі ідеальні!!! Так фотографує Саша. І навіть зараз, коли я пишу цей відгук, мій чоловік, почувши, що я роблю, кричить за спиною: "пиши, що крутий! капець крутий!" Дякуємо, Сашко! Вітання тобі з гарячої Мексики!

Irina Gavaleshko (Moroz)
Mikhaylo Meleschuk
Пунктуальний, відповідальний, відданий своїй роботі, позитивний, креативний - це все про Сашка. Кожну ситуацію, кожен момент він бачить по-своєму і завдяки цьому вмінню в результаті получаються класні і позитивні світлини, які повністю передають емоції та настрій миті. Він вміє зарядити, налаштувати, підсказати і робить це все з легкістю та драйвом. Навіть людина, яка особливо й не любить фотографуватися, входить в кураж, коли її фотграфує Сашко. Він вміє і слухати, і пропонувати, і навіть не задумуєшся, як і де фотографуватися дальше, просто повністю довіряшся його професіоналізму і це себе виправдовує на всі 100%. Дивлячись потім на фото ти просто дивуєшся таланту Сашка і думаєш: "Коли ж він встиг зловити такі моменти?" Дякуємо, Сашко! Успіхів і натхнення!)

Mikhaylo Meleschuk
Anatoliy Nikiforyak
Саша вміє не лише дивитися, а й бачити. А така риса далеко не кожному притаманна. Є фахівці, котрі називають себе особливими, творчими, нестандартними. Але результат їх підводить і показує справжню сутність. Натомість є майже не помітні вловлювачі неповторних моментів, котрі з вашого свята роблять яскраве мереживо, де кожна мить тривала одну мілісекунду, але все-таки її спіймали. Просто клацати затвором - не мистецтво. А от щоб уміти намалювати гармонію, бути художником, керувати стихією фотографії, розуміти світло, підкреслювати тіні, балансувати і компонувати - робота тонкого виконання. Саша - саме такий. Без зайвого шуму, гвалту, без виокремлення свого его, не страждає на егоцентризм, має загострену форму любові до свого замовника, хронічно позитивний і вічно у погоні за унікальним. Таким мисливцям доля усміхається - ось та мить і стає шедевром. А потім лягає на ваш стіл. Клієнту і його родині залишається тільки тішитись. (цей пост не проплачений, хоч і виглядає як піар-агітація. та все ж такі міркування виникли на основі співпраці з Сашком).

Anatoliy Nikiforyak
Olexandra Arkhelyuk
Ми працюємо в ІТ компанії SoftServe та замовляли послуги Саші на святкування Дня Програміста. Саша зробив неперевершену фотосесію для всіх нас - фото з яскравими кульками, ботанськими паперовими окулярами, стрибки в м"які пухи-груші - працівники дуріли, наче діти завдяки легкій та невимушеній атмосфері, створеній фотографом )) Позувати Саші - легко, всього за декілька хвилин забуваєш про сором"язливість та з головою пірнаєш у фотосесію! А також фотограф - дуже приємна та проста людина, позитивний та енергійний )) Фотографії ми отримали вже за декілька днів, вчасні та красиві. Дякуємо, Саша, за таку класну фотосесію!

Olexandra Arkhelyuk
Olga Kogut
Нещодавно була фотосесія з Сашком та командою T.A.B Models, працювати було надзвичайно легко, незважаючи на те,що досвіду моделі в мене не було. Сашко вміє правильно зловити момент, підібрати свій підхід до людини,та прибрати всі незручності які можуть виникти під час знімання! Дуже старанна людина, яка дійсно живе своєю справою! Креативні ідеї ,які приходять до нього під час знімання заслуговують похвали,тому що фотографії виходять різноманітними та з перчинкою) Допомагав стилістам, підказував де що краще зробити і від цього все вийшло тільки краще! У Сашкові притаманні всі якості хорошого фотографа: професійність,креативність,легкість у співпраці, енергійність та простота! Від співпраці залишились тільки позитивні емоції, круті фотографії та море класних спогадів! Дякую Сашкові, що саме він був моїм фотографом та поборов всі мої страхи які були перед фотосесію, за чудові світлини, та за ту простоту в роботі! Успіхів тобі Сашко!)

Olga Kogut
Aliona Gozhda
Доброго дня!Нещодавно святкували день народження нашого синочка,фотографом був Сашко,фото вийшли просто неперевершені,це фотограф від Бога,він мега професіонал,такиг фотографів ще треба пошукати!!!Коли фотограф заради вдалого кадру готовий лягти на підлогу,то це мега професіоналізм!!!Бажаю процвітання,тобі Саша!!!Ти професіонал свого діла!!!Дякую тобі за неперевершене свято і згадку про нього!!!!


Aliona Gozhda
/!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.